Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Cyklodovolenka v Rakúsku

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 25.05. - 10.08.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 

Cyklodovolenka v RakúskuRakúsko je rajom pre cyklistov.

Čaká tu na vás veľa upravených cyklotrás, ale i nespočet prírodných trailov. Vybláznia sa tu všetky vekové skupiny, od detí až po seniorov. Môžete si vybrať medzi pohodlnými rovinatými trasami okolo jezier či riek alebo prekonávať svoje limity pri zdolávání horských terénov.
Pohodlne v okolí jazier.

Pre rodiny s deťmi a menej zdatných cyklistov odporúčame príjemné cyklotrasy v okolí jazier. Cesty majú minimálne prevýšenie a nekonečné možnosti osvieženia v priezračnej vode. Jednou z mnohých takých trás je cesta okolo Neziderského jazera. Jej celková dĺžka je cca 130 km. Počas cesty si môžete spraviť prestávku v početných bufetoch, reštauráciách či vinárstvach.
Aktíne v horskom teréne.

Nie je nad pocit pokoriť vrchol a užívať si horský hrebeň a fantastické zjazdy. Zdolávať kopce nemusí byť ale záležitosťou len pro trénovvaných cyklistov s vysokou fyzičkou. Vďaka elektrobicyklom si môže horskú krajinu zo sedla bicykla vychutnať každý. Odporúčame najmä Tyrolsko, kde se nachádza vyše 5.000 kilometrov trás pre horské bicykle. Využiť môžete i lanovky, ktoré umožňujú i prepravou bicyklov.Cyklisti sú spolu s bicyklom srdečne vítaní na asi päťdesiatich horských lanových drahách Tyrolska.