Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

NIEČO O NÁS

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 20.07. - 05.10.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 NIEČO O NÁS


Cestovná kancelária LUDOR bola založená v roku 2003 ako dcérska spoločnosť Cestovní kanceláře LUDOR, ktorá úspešne pôsobí na českom trhu už od roku 1991.


TALIANSKO je našou srdcovou záležitosťou a venujeme sa jej už od našich začiatkov. Ponúkame naozaj širokú škálu letných pobytov, takmer všetky talianske regióny, vrátane ostrovov, pobrežia, vnútrozemia, jazerá i hory. Pretože je Taliansko krásne nielen v lete, súčasťou našej ponuky sú i zimné pobyty. V slnkom zaliatych horách si môžete užívať vynikajúce lyžiarske podmienky.


Po čase nás očarilo i RAKÚSKO so svojimi perfektne upravenými zjazdovkami v zime a krásnou prírodou s trblietavými jazerami v lete. Nespornou výhodou oboch krajín je výborná dostupnosť zo Slovenska. Vďaka dialničnej sieti máte celé Rakúsko i Taliansko ako na dlani.


Zabezpečujeme pobyty ako pre individuálnych klientov, tak pre skupiny, príp. pre deti a mládež. Vieme, kde nájsť vhodné plochy pre cvičenie aerobiku alebo ideálne športové zázemie.

Pobytové miesta a ubytovacie kapacity vyberáme s ohľadom na našu rôznorodú klientelu – rodiny s deťmi, páry, mladšie vekové skupiny i seniori.


Orientujeme se predovšetkým na pobyty s vlastnou dopravou, do vybraných miest zabezpečujeme i autobusovú dopravu.


Na našich stránkach si určite vyberiete. Vyhľadať ubytovanie môžete jednoducho podľa Vami zadaných parametrov. Ak sa lepšie zorientujete na mape, môžete vyhľadávať na prehľadnej mape jednotlivých regiónov. V prípade, že nenájdete požadované miesto, máte špeciálne prianie alebo si nie ste istí výberom dovolenky – obráťte sa na nás. Radi Vám pomôžeme nájsť ubytovanie podľa Vášho želania!


Pobyt si môžete jednoducho objednať priamo na www.ludor.sk, www.rakusko.ludor.sk


Pri predaji našich zájazdov spolupracujeme i s viac ako 300 cestovnými kanceláriami a cestovnými agentúrami z celej SR. Na e-mailovej adrese info@ludor.sk Vám radi oznámime kontakt na našich partnerov v blízkosti Vášho bydliska.


Najväčšou odmenou a hnacím motorom pre nás všetkých sú pozitívne reakcie našich klientov. Každoročne s nami vycestuje do zahraničia veľa klientov, ktorí sa k nám opakovane vracajú.


Budeme veľmi radi, ak túto veľkú rodinu milovníkov Talianska rozšírite i Vy!Sídlo spoločnosti (neslúži ako predajné miesto):

LUDOR.SK, s r. o.
Hattalova 12
831 03 Bratislava

Korešpondenčná adresa:

LUDOR.SK, s r. o.
náměstí Svobody 484
696 62 Strážnice, ČR

Rezervácie a objednávky:

E-mail: info@ludor.sk
Tel.: 02/20633182-3

Prevádzková doba:

Pondelok - piatok: 8:00 - 17:00 hod.