Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Dovolenka Rakúsko - 2024

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
  • Tipy
  •  
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho? 25.05. - 10.08.2024 / 1 týždeň
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
Rakúsko leto
 
Ubytovanie naprieč celým Rakúskom
Stabilná pozícia na trhu - sme tu pre Vás už 25 rokov
Radi vám poradíme s výberom dovolenky podľa vašich kritérií
Milujeme Rakúsko a budeme radi, ak si ho zamilujete i vy
Objednávku môžete vybaviť z pohodlia domova
 


Vybrané tipy na zimnú dovolenku v Rakúsku

Rakúsko
Letná dovolenka v Rakúsku vás nadchne… Majestátne štíty hôr, zelené kopce so stádami pasúcich sa kráv so zvončekmi na krku, trblietavé jazerá s krištáľovo čistou a teplou vodou, výborná kuchyňa a typická pohostinnosť sú len zlomkom toho, čo vám Rakúsko ponúka. Celkovú atmosféru dokresľujú malebné horské dedinky s typickou architektúrou, nádherná príroda a svetoznáme mestá plné kultúry a histórie.
Rakúsko
Rakúsko je rajom pre všetkých, na svoje si tu prídu vyznávači turistiky, cyklisti, ale i milovníci dobrého jedla a leňošenia pri vode. Turistické i cyklistické trasy sú vždy výborne označené a upravené. Dovolenku si tu užijú malí i veľkí, aktívni i príležitostní športovci. Nespornou výhodou je i výborná dostupnosť zo Slovenska. Vďaka perfektnej diaľničnej sieti máte celé Rakúsko ako na dlani.
Rakúsko
Rakúsko je skvelým miestom pre všetkých! Na kúpanie odporúčame KORUTÁNSKE JAZERÁ. Je ich tu vyše 1200, získajú si vás priezračnou a hlavne teplou vodou. Rodinnú turistiku si užijete v oblasti BRIXENTAL, kde vás bude sprevádzať priateľský oslík Juppi. Alebo v oblasti SCHLADMING - DACHSTEIN, kde si deti i rodičia určite zamilujú dobrodružnú Rozprávkovú cestu. Rakúsko je ideálnym miestom i pre cyklistov. Ponúka nespočetne veľa cyklotrás. Medzi najznámejšie patrí Tauernská cyklotrasa (Tauernradweg), ktorá začína v KRIMMLE a končí v ZELL AM SEE.