Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Dolné Rakúsko

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?23.11.2024 - 18.01.2025
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Dolné Rakúsko

51 km
8 km
23 km
20 km
21
1
6
14
29 km
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Dolné Rakúsko: 156 km

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Dolné Rakúsko
 

Oblasť Dolné Rakúsko je jedným z najbližších rakúskych lyžiarskych stredísk a preto je tiež veľmi často vyhľadávaným cieľom slovenských lyžiarov. Rozmanitosť dolnorakúskych lyžiarskych stredísk je široká a na svoje si prídu ako záujemcovia o miernejšie zjazdy, tak i milovníci náročných tratí.
• Stredisko Annaberg nadchne predovšetkým mierne pokročilých lyžiarov a rodiny s deťmi. Tretina vlekov je určená pre začiatočníkov a skoro polovina zjazdoviek je označená modrou značkou, takže sú ľahko zjazdné. Nájdete tu 20 km zjazdoviek, ktoré ponúkajú zjazdové FIS trate, zjazdovky s bubnami, nechýba ani skicrossová a boardercrossová dráha.
• Stredisko Hochkar je najvyššie položené horské stredisko, ktoré leží cez 1 800 m n. m. a zaručuje najväčšiu istotu snehu na 19 km dobre upravených zjazdoviek. Ponuka služieb je tu široká – ponúka tiež freeride so sprievodcom na nekonečných a nedotknutých svahoch s hlbokým snehom, osvetlené zjazdovky pre nočné lyžovanie a FunPark. Ďalším známym a často navštevovaným strediskom je Semmering – Hirschenkogel. Nájdete tu tiež najväčší európsky areál s umelým osvetleným a nočnou prevádzkou. Ako dejisko závodu Svetového poháru ponúka to najlepšie z tunajšieho prostredia – nádhernú krajinu, rodinné i športové zjazdovky, komfortné lanovky a vleky.
• Región Dolného Rakúska ponúka nie len vynikajúce lyžiarske podmienky, ale tiež ponúka ďalšie zimné športy. Napríklad v stredisku Raxalpe môžete vyskúšať aktivity ako skibob, ruckXbob alebo pešiu túru na snežniciach. Väčšina stredísk ponúka využitie pre milovníkov bežiek, skialpinismus alebo jazdy na saniach.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Dolné Rakúsko

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécena