Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Horné Rakúsko

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?04.11.2023 - 23.12.2023
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Horné Rakúsko

185 km
49 km
112 km
24 km
80
13
17
50
141
2
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Horné Rakúsko: 320 km.

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Horné Rakúsko

Oblasť Horné Rakúsko zahrňuje sedem lyžiarskych oblastí, medzi ktorými sa nachádzajú zjazdovky všetkých stupňov náročností. Lyžiari ocenia perfektné upravené zjazdovky i cenovú dostupnosť.
• Lyžiarske strediská v Hornom Rakúsku sa výrazne líšia svojím charakterom. Stredisko Feuerkogel sa dokonale hodí pre rodiny s deťmi a začiatočníkov. Pokročilí lyžiari budú nadšení v aréne Dachstein Krippenstein, kde sa vo vysokohorskom alpskom teréne premení v freeridery. Lyžiarsky areál Kasberg v Grünau im Almtal je potom to pravé miesto pre gurmánskych lyžiarov. Každý si tu môže vybrať pre seba najvhodnejšiu zjazdovky podľa náročnosti. Od pohodových rodinných zjazdoviek až po závodné trate FIS, na ktorej sa konal Európsky pohár.
• Pokiaľ túžite po adrenalíne a vzrušení, môžete vyskúšať dráhu Fichtl Adventure Slope, ktorú nájdete na vrchole Hochfichtu. Táto trať je vhodná, ako pre lyžiarov tak i pre snowboardistov. Je to atraktívna ski-crossová dráha, ktorá umožní akčnú jazdu freestylerom na doske i na lyžiach. Lyžiarsky areál Freeride Arena Krippenstein - Obertraun je skoro výhradne zameraný na lyžovanie vo voľnom teréne. Tento terén je zaujímavý predovšetkým pre freeridových nadšencov.
• Skiareál Gosau - Dachstein West je obľúbeným rodinným lyžiarskym areálom. Práve tu sa nachádzajú jednoduché až stredne náročné zjazdovky, kde si deti zdokonalia svoj lyžiarske schopnosti. Okrem dobre udržovaných zjazdoviek si môžete užiť i pekné výlety po bežeckých tratiach alebo sánkarskú dráhu. Zahrať si môžete curling, jazdu konským záprahom atď. Pre deti je pripravený detský lyžiarsky park Sumsiland so zaujímavými atrakciami, napr. snehový kolotoč či ľadová veža.

 
 

Hotely a apartmány v oblasti Horné Rakúsko

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécena