Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Štajersko

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  •  
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?02.03.2024 - 13.04.2024
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 
 

Štajersko

350 km
34 km
172 km
144 km
123
15
44
64
250 km
6
celý popis

Vzdialenosť zo SR

Bratislava – Štajersko: 264 km.

Počasie
Odporúčané ubytovanie v oblasti Štajersko

Výborné podmienky pre lyžovanie v Štajersku ponúka jedno z najväčších stredísk Schladming Dachstein. Stredisko ponúka cez 220 km zjazdoviek a patrí medzi Top 5 lyžiarske regióny v Rakúsku. Či už patríte k začiatočníkom, stredne pokročilým alebo náruživým lyžiarom, tu si lyžovanie užije každý. Strategická poloha uprostred oblasti Ski Amadé vám jednou permanentkou rozšíri prístup na ďalších 760 km zjazdoviek.
• Nedotknutá zimná krajina v Murau a jeho okolie láka k túram na snežniciach a skialpinistickým výpravám. Milovníci bežeckého lyžovania si tu môžu užiť cez 250 km upravených bežeckých stôp. Cez prírodný park Grebenzen vás prevedú bežecké trate v dĺžke 50 km. Stredisko Tauplitz je výbornou voľbou pre rodinnú dovolenku. Nájdete tu skvelé snehové podmienky v slnečnej oblasti, široké zjazdovky v celkovej dĺžke 40 km. Skúsený lyžiari majú k dispozícií 6 km čiernych tratí so zjazdovkou FIS, ostatných 34 km je rozdelených presne napol medzi nenáročné modré zjazdy vhodné pre deti a červené zjazdy pre milovníkov carvingu a pokročilých lyžiarov.
• Odpočinúť od lyžovania si môžete v tradičných lyžiarskych chatách, kde môžete ochutnať kulinárske špeciality alebo si užiť odpočinok na slnečných terasách. Nevšedné zážitky si môžete užiť na Dachsteinskom ľadovci. Ak hľadáte netradičné rozptýlenie alebo adrenalínové zážitky, môžete skúsiť jazdu na nafukovacích člnoch, snowtubing, alebo paragliding. Štajersko je ideálna voľba, ako pre klasické lyžovanie, tak pre snowboardistov a vyznávačov freeride štýlu.

SKIPASY:
Skipas: Lyžiarska permanentka Štajersko: lyžovanie v celom regióne Schladming-Dachstein a Ski Amadé, tzn. Schladming-Dachstein ponúka 231 km zjazdoviek a 85 lanoviek, región Ski Amadé ponúka 760 km zjazdoviek a 270 lanoviek. Jednotlivé strediská majú vlastné skipasy.
 

Hotely a apartmány v oblasti Štajersko

Filtrovať podľa:

třídit / filtrovat
Stravovanie
Deti zdarma
Kategória hotela
Vybavenie
Služby
zoradiť podľaodporúčanécena