Hľadajte podľa oblasti Hľadajte na mape Dovolenka v Taliansku Lyžovanie v Taliansku, ktoré si zamilujete Návrat hore

Špeciálna ponuka - LYŽOVANIE NA ĽADOVCI

oblibene historie mapa
telefon 02 2063 3182
Po-Pia: 8.00 - 17.00
  • zima
 
Kam chcete ísť?
Zadajte oblasť ...
Kedy a na ako dlho?04.11.2023 - 16.12.2023
Koľko osôb?2 dosp.
hľadať
lupa
 
ludor

LYŽOVANIE NA ĽADOVCI


 

Na sneh nemusíte čakať až do zimy, rakúske ľadovce ponúkajú výborné podmienky pre lyžovanie skoro po celý rok. Zatiaľ čo vonku za oknom panuje nevľúdne jesenné počasie, vy si môžete užívať upravené zjazdovky, na ktorých ste skoro sami. Nikde žiadne fronty, perfektný manšestr, všade pokoj až na zvuk lyží zarývajúci sa do snehu.

Pokiaľ patríte k nadšencom, ktorí sa už nemôžu dočkať prvého lyžovania, vyrazte na ľadovec Hintertux, ktorý ako jediný v Rakúsku ponúka možnosť lyžovania celých 365 dní v roku! Disponuje skoro 90 km zjazdoviek, ktoré uspokoja nie len všetkých lyžiarov, ale je i rajom snowboardistov. Nachádza sa tu najvyššia U-rampa v Európe. Nie je tu núdza o prudké i bubnovité svahy a na svoje si prídu i priaznivci freeridu. Užijú si tu i nelyžiari, ktorí môžu navštíviť napríklad prírodný ľadový palác Natur Eis Palast.

Ľadovec Pitztal, je najvyšším ľadovcom Tirolska s garanciou snehu od septembra do mája. Po celodennom lyžovaní si môžete odpočinúť pri káve v najvyššie položenej kaviarni v Rakúsku a užívať si fascinujúci výhľad na viac než 50 tritisícoviek.

Stubaiský ľadovec je najväčším v Rakúsku, sneh je tu garantovaný od septembra do júna. Ponúka veľa vyžitia nie iba pre lyžiarov. Nájdete tu 150 km zjazdoviek, ktoré ocenia najmä majitelia carvingových lyží, 70 km sánkarských dráh alebo viac než 100 km bežeckých dráh.

Lyžiarske stredisko Sölden s dvomi ľadovcami Rettenbach a Tiefenbach, ktoré sú prepojené tunelom, je jednou z najlepších a najluxusnejších destinácií. Okrem vynikajúcich snehových podmienok je známe tiež predovšetkým vďaka bohatému dennému i nočnému životu.

Dachsteinský ľadovec ponúka oveľa viac než iba skvelé lyžovanie. Nevšedným zážitkom môže byť návšteva ľadového paláca alebo vyhliadky "Dachstein Sky Walk“, zavesený presklený most nad zrázom so schodmi do „nikam“. Skúsený lyžiari si tu užijú senzačné freeride.